سئو وب سایت

ارتقای سایت در فضای وب (SEO)

کسب یک جایگاه مناسب در موتور‌های جستجو و نحوه نمایش سایت شما در صفحه نتایج یکی از مهمترین ابزار‌های رشد سایت شما است. بسته به نوع فعالیت شما این موقعیت می‌تواند به تبدیل نرخ مشتری و فروش یا کسب موقعیت برتر به عنوان مرجع و ... تبدیل شود.

راه‌کار‌ها بهبود موقعیت شما و انتخاب نقشه مسیر مناسب، نیاز به تجزیه وتحلیل مستمر، تهیه استراتژی مناسب و زیرساخت فنی صحیح می‌باشد.

مجموعه ای از راهکارهای پیشنهادی ما برای شما در قالب خدمات ارائه میگردد به شرح زیر است.

۱- پیاده‌سازی فنی:

اصول پیاده‌سازی فنی صحیح، استفاده از ابزارهای مناسب برای افزایش سرعت سایت، قراردادن نقشه صحیح سایت برای کاوشکر موتور جستجو

۲- تولید محتوا:

محتوای مناسب و با ارزش جهت ارتقای یک سایت می بایست غیرتکراری، مفید و متناسب با نیازها و خواسته های مخاطبان واقعی خود تهیه و تولید گردد. لازم به ذکر است تمام محتوای تولید شده در این مجموعه از قبیل محتوای متنی، تصاویر و فیلم، به صورت یکپارچه و مرتبط با هم از طریق تمام روش های رسانه ای ارائه خواهد گردید. وبلاگ و رسانه های تعاملی مانند شبکه های اجتماعی توسط بسیاری از مدیران سایت ها نادیده یا کم اهمیت گرفته می شود که منجر به ناآگاهی طراحان و مدیران سایت از سلیقه و ذائقه واقعی مشتریان می گردد.

۳- تحلیل بازار هدف جهانی، از دیدگاه رفتارشناسی مخاطبان:

تهیه لیست تحلیلی از لغات مورد جستجو توسط کاربران - پالایش اطلاعات آماری بدست آمده از بخش تولید محتوا و استفاده از آن در ساختار سایت - تلاش برای ارتقای موقعیت سایت در موتورهای جستجو بر اساس اطلاعات بدست آمده فوق - برنامه های همکاری میان سایت های همکار و یا مرتبط. ، اصلاح ساختار سایت از لحاظ آدرس دهی (URL Structure)، چگالی لغات  (Keyword Density) جهت دهی به تولید محتوا و ... به صورت تدریجی و پیشرونده  (progressive) به دست آمده و استخراج شده از تحلیل های آماری.

محتوای

راه اندازی حساب و مدیریت آن در  شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، لینکداین، اینستاگرام و ...

  1.  این  بخش منجر به ارائه بازخوردهایی برای بخش تبلیغات متنی و بنری خواهد شد و همچنین به تشخیص رفتار مشتریان بسیار کمک خواهد نمود.

  2.  ایجاد کانال تخصصی بر روی یوتیوب و آپارات در بخش الف صورت می گیرد و در اینجا ،تولید محتوای مورد نیاز این بخش از فعالیت های ارتقا جهت دهی می شوند.