شرکت ساخت و ساز ابنیه کار

شرکت ابنیه کار در سال ۱۳۶۴ در نتیجه همکاری و همراهی گروهی از افراد مجرب و متخصص با هدف فعالیت، نقش‌آفرینی و ارائه خدمات فنی و مهندسی برتر و متفاوت در زمینه‌های متنوع عمرانی با بهره‌گیری از توان تخصصی و تجربه کاری گروه موسسان آغاز به فعالیت نمود.

آسیا پاسارگاد خاورمیانه

با بیش از یک دهه تجربه در امور نمایشگاهی در سطح بین المللی در داخل و خارج از کشور این شرکت پس از همکاری با شرکتهای مطرح برگزارکننده ی جهان که اکثرا" در کشورهای انگلستان، آلمان، اسپانیا، ترکیه، عمان، امارات متحده عربی و ... قرار دارند، پایه گذاری گردید. استفاده از شیوه های مدرن امروزی در نحوه سازماندهی کلیه امور نمایشگاهی از محورهای اصلی سیستم مدیریت این شرکت می باشد.

گروه راه‌حل‌های تجاری BIZEX

این شرکت برگزارکننده سفرهای تجاری، تورهای نمایشگاهی، و خدمات مرتبط در سطح خاورمیانه می باشد. راهکارهای معقول و با بهترین نرخ برای افراد حقیقی و حقوقی در تمامی صنایع، رویدادهای تجاری و صنعتی ارائه می دهد.

شرکت سپندآب

سپندآب شرکتی شناخته شده پیشرو در پمپ های استفاده ویژه می باشد. فناوری، کیفیت و تحویل از نقاط قوت این شرکت هستند. از اولین پمپ ساخته شده در اوایل دهه ۷۰ میلادی تا جدیدترین پمپ ها، سپند آب به طور پیوسته زمینه فنی گسترده ای در طراحی پمپ و امکانات تولید یکپارچه به دست آورده است.

شرکت لاوان بافت

با آخرین تکنولوژی پیشرفته داخلی و خارجی و ترکیب صحیح عوامل تولیدی، این شرکت با مجهر ترین ماشین آلات خارجی در سالن های متعدد تولید، فنی و انبارها به مساحت حدود ۱۰ هزار متر مربع و با بخش های کنترل کیفیت، تحقیق و توسعه و تعمیرات و نگهداری نیز با نیروی انسانی متخصص و کار آزموده و نظارت مستمر مدیران اجرایی به بزرگ ترین تولید کننده انواع توری و طناب بدل گشته است.

کلینیک مشاوره و روانشناسی پویه

کلینیک پویه از شهریور ماه ۱۳۹۳ آغاز به کار نمود و از ابتدا جمعی از متخصصین در زمینه روان درمانی تحلیلی گرد هم آمدند و تاکنون به فعالیت حرفه ای خود به طور هدفمند ادامه داده اند. متخصصین کلینیک در زمینه های روان‌درمانی: کودک – نوجوان – زوج - خانواده و روان درمانی تحلیلی بزرگسال آموزش دیده و تحصیل کرده اند، این همکاران جهت ارائه خدمات حرفه ای مناسب به افرادی که نیاز به این تخصص ها دارند، گرد هم آمده اند.